Львівська філармонія і Луганський драмтеатр стали “національними”

Львівська філармонія і Луганський драмтеатр стали “національними”

Укрінформ
Кабінет міністрів України схвалив проекти указів Президента України "Про надання Львівській обласній філармонії статусу національного закладу" та "Про надання Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театру статусу національного".

Про це повідомляє прес-центр Кабінету міністрів України.

"Уряд на своєму засіданні 18 серпня схвалив проекти указів Президента України «Про надання Львівській обласній філармонії статусу національного закладу" та "Про надання Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театру статусу національного", а також вніс зміни до постанови Кабінету міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів”, що в свою чергу надасть можливість місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевих бюджетів фінансового стимулювати згідно з чинним законодавством працівників згаданих мистецьких закладів, яким в у встановленому порядку буде надано статус національного", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Львівська філармонія та Луганський драмтеатр можуть отримати статус національних

Як зазначають в прес-службі, відповідне рішення було прийнято з огляду на вагомий внесок Львівської обласної філармонії та Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру у справу збагачення духовності українського суспільства, а також беручи до уваги, що зазначені заклади культури відіграють визначну роль у культурно-мистецькому житті України і гідно презентують її за кордоном.

В повідомленні наголошується, Львівська обласна філармонія та Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр є провідними центрами музичного та театрального мистецтва не лише своїх регіонів, а й всієї України. Крім того, цими закладами культури ініційовано ряд вагомих мистецьких проектів, які здобули широкий резонанс серед фахівців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-