SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Парубій відвідав фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань 2017" - 05.08.2017 20:36 — Новини Укрінформ
Парубій відвідав фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань 2017"

Парубій відвідав фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань 2017"

Фото
1997
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій узяв участь у відкритті ХІІ фестивалю української середньовічної культури «Ту Стань 2017: Як в кіно!».

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

«Мета фестивалю українського середньовіччя «Ту Стань!» – відродити дух українського лицарства. 12 років тому, коли в селі Урич на Львівщині починався фестиваль української середньовічної культури, його організатори поставили мету відродити дух українського  лицарства, який надихав наших дідів і батьків, і який надихає наших героїв сьогодні» - сказав Парубій, вітаючи учасників фестивалю.

Читайте також: Порошенко привітав учасників і гостей фестивалю «Дзвони Лемківщини»

За його словами, у програмі дійства, яке проходить біля підніжжя скель, на яких з ІХ до ХVI століття стояла захисна фортеця та митний пост на відрізку Великого шовкового шляху із Китаю до Португалії, відбудуться лицарські бої, стрільби з луків та арбалетів, штурм фортеці, катання на конях та численні майстер-класи.

«Цей фестиваль - один з найбільш популярних на Львівщині, це місце нашої сили», - наголосив Парубій.

Парубій відвідав Ту Стань Фото: rada.gov.ua

Він зауважив, що скелі, яким 55 мільйонів років зберегли знаки язичницьких та перших християнських вірувань, а пази та вруби, зроблені під час будівництва фортеці, що мала висоту 25 метрів, дозволяють визначити вигляд замку в натуральну величину.

«Об’єкт унікальний! Такого немає в усьому світі!», - додав Парубій.

Голова Верховної Ради побажав учасникам дійства набратися сили та закликав розширювати рамки фестивалю і звести копію замку.

Фото: rada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-