Стало відомо ім'я нового очільника Українського культурного центру у Москві

Стало відомо ім'я нового очільника Українського культурного центру у Москві

Укрінформ
Національний культурний центр України в Москві очолить журналіст Валерій Юрченко.

Таке рішення прийняла сьогодні конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора культурного центру, повідомляє "112 Україна".

"Перші дії – це підбір кадрів. Можна знайти гроші. Можна знайти все, що завгодно, але треба знайти відповідних людей з освітою, з досвідом роботи, з відповідною позицією", - заявив новий директор, коментуючи свої перші кроки на новій посаді.

На посаду гендиректора культурного центру претендували п'ять кандидатів: соліст Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка Іван Березовський, юрист Сергій Винник, політолог Олексій Шерстобоєв, дипломат Тарас Малишевський та журналіст Валерій Юрченко.

Співбесіди з кандидатами проводила конкурсна комісія на чолі з ректором Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України Василем Чернецом.

За даними ЗМІ, Валерій Юрченко має дві вищі освіти - педагогічну і журналістську. З 1982 року працював у Москві, в Агентстві друку і новин "АПН".  Наразі є керівником ТРК "Скіф". 

Національний культурний центр України в м. Москва створено для зміцнення міжнародного авторитету України, пропаганди культури і духовності, ознайомлення зарубіжної громадськості з історією і культурою, внутрішньою та зовнішньою політикою України, підтримки українських організацій в Російській Федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-