SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Кишиневі відбувся Марш вишиванок - 19.05.2017 01:27 — Новини Укрінформ
У Кишиневі відбувся Марш вишиванок

У Кишиневі відбувся Марш вишиванок

Фото
1661
Ukrinform
Громадська організація українок Молдови спільно з українською молодіжною організацією «Злагода» провели у Кишиневі Марш вишиванок.

Свято пройшло на Соборній площі та у центральному парку молдавської столиці, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Вишиванка – це не просто красивий національний одяг українців. Візерунок на вишиванці – своєрідний твір мистецтва, вишита сорочка може розповісти, де саме цей твір було створено. Колір, візерунок та розташування вишитих «доріжок» говорять про його приналежність до різних областях України, це своєрідний генетичний код», - розповіла організатор Маршу, керівник Організації українок Молдови Валентина Морару.

У Кишиневі відбувся Марш вишиванок

У святі взяли участь акредитовані в Молдові українські дипломати, представники етнокультурних організацій, творчої інтелігенції та засобів масової інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>