Євробачення-2017: EBU продовжує шукати компроміс для Росії

Євробачення-2017: EBU продовжує шукати компроміс для Росії

3728
Ukrinform
Європейський мовний союз (EBU) намагається шукати компроміс в питанні участі Росії в майбутньому конкурсі "Євробачення" в Києві, не порушуючи водночас українських законів.

Про це розповів глава оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг в інтерв'ю німецькому виданню Der Tagesspiegel.

«Якщо рішення про заборону на в'їзд російської конкурсантки (Юлії Самойлової) не буде змінено, EBU продовжуватиме намагатися забезпечити участь Росії в шоу», - сказав Фрайлінг, нагадавши, що варіант телевізійного включення, запропонований Союзом, було відхилено.

Він підкреслив, що «звичайно, в цьому питанні EBU має дотримуватися українських законів». Водночас він також сказав, що Оргкомітет з самого початку чіткого дав зрозуміти, що чекає, що всі виконавці, обрані для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти у ньому участь.

Глава оргкомітету зазначив, що EBU поки не отримав від української влади офіційного повідомлення з приводу заборони Самойлової на в'їзд до Києва. Він не виключає того, що рішення СБУ з даного питання могли б відмінити своїм декретом Президент або Прем'єр-міністр України.

Чиновник запропонував почекати остаточного рішення української влади, після чого з Москвою будуть продовжені переговори щодо пошуку компромісу.

фото: EBU Tech

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>