Чоловіче тріо ведучих на Євробаченні-2017 є фішкою конкурсу — Мірошниченко

Чоловіче тріо ведучих на Євробаченні-2017 є фішкою конкурсу — Мірошниченко

Укрінформ
Чоловіче тріо на цьогорічному конкурсі "Євробачення" стало фішкою й викликало величезну хвилю обговорення у всьому світі.

Про це зазначив один з ведучих конкурсу Тімур Мірошниченко в статті на інтернет-ресурсі "Суспільне мовлення. Детектор медіа".

"З одного боку це приємно, з іншого боку – це нововведення. Формат "Євробачення" дозволяє маніпулювати цим питанням. Ми пам’ятаємо, коли в історії "Євробачення" одна людина була ведучою, був традиційний набір ведучих – хлопчик і дівчинка, було тріо, лише в такому складі не було. Ми будемо першими", – сказав Мірошниченко.

Він також розповів, що шоу-продюсер конкурсу Стюарт Барлоу проводив із кандидатами на ведучих "Євробачення-2017" співбесіди у фановій формі, перед тим кандидати знімали відео.

За словами Мірошниченка, від початку у Барлоу не було думки, що треба взяти трьох хлопців.

"Шоу-продюсер Стюарт Барлоу проводив кастинги, прослуховування, співбесіди. З тих претендентів, які були, він зміг скомпонувати саме таке тріо, яке найбільше пасувало б до цьогорічного "Євробачення", – пояснив він.

Водночас Мірошниченко додав, що упродовж двох місяців, які залишилися до "Євробачення", він займатиметься програмою "Що там з Євробаченням", яка до кінця березня виходитиме у форматі телеблогу на "UA: Першому", а у квітні її розширять.

"Упродовж лютого у нас був окремий блог, присвячений національному відбору. Тепер він буде присвячений O.Torvald, їхній підготовці до конкурсу. Під час минулорічних "Євробачень" ми робили щоденники, в яких максимальну увагу приділяли саме українському представнику, так буде і цього року", – повідомив він.

Мірошниченко пообіцяв, що тепер групи O.Torvald буде значно більше на всіх телеканалах, і на "UA: Першому" теж.

"Всі звикли, що від України красиві дівчата. Цього року Україна представлена великою чоловічою силою. Покажемо, що у нас чоловіки гарні і талановиті", – підкреслив ведучий конкурсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-