Сергій Жадан представив у Харкові

Сергій Жадан представив у Харкові "Школу молодого письменника"

1790
Укрінформ
Проект "Школа молодого письменника" стартує в Харкові у березні.

Про це журналістам розповів куратор проекту, відомий український письменник Сергій Жадан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це, звичайно, не якийсь літературний інститут, але це перший крок для письменників-початківців. Водночас для суспільства, яке четвертий рік живе в умовах стресу, це свого роду арт-терапія", - зазначив Жадан.

За його словами, школа розрахована на молодіжну аудиторію.

"Будуть сформовані дві групи: молодша, до 15-ти років, і старша - до 22-х. Заняття включають теоретичну і практичну підготовку. Серед педагогів - професійні критики і наукові співробітники Харківського літературного музею. Заплановано зустрічі з харківськими письменниками", - додав Жадан.

Для участі в проекті потрібно до 22 лютого заповнити реєстраційну форму на сайті Всеукраїнського студентського братства "Еліта нації". Після реєстрації передбачено творчий конкурс.

Творіння кращих вихованців школи опублікують у спільній збірці з Сергієм Жаданом. Він уже пообіцяв розповісти учасникам проекту, як написати бестселер.

Довідка Укрінформу. 42-річний Сергій Жадан сам родом із Луганської області, вчився в Харківському педагогічному університеті ім.Сковороди, живе у Харкові. Кандидат філологічних наук, письменник, поет, перекладач. У 2016 році нагороджений Державною премією "Українська книга року", всі кошти від якої передав на допомогу дітям Донбасу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-