Національний конкурс 46 "Молодості" виграла короткометражка

Національний конкурс 46 "Молодості" виграла короткометражка

1118
Ukrinform
Короткометражний фільм "Кров'янка" Аркадія Непиталюка перемогла в Національному конкурсі 46 Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

Таке рішення журі оголосили під час церемонії нагородження переможців кінофестивалю в Національному академічному театрі імені Івана Франка, повідомляє прес-служба Держкіно.    

"Створений за підтримки Держкіно України короткометражний фільм "Кров’янка" режисера Аркадія Непиталюка визнаний найкращим фільмом Національного конкурсу 46-го КМКФ "Молодість". Ця лірично-соціальна комедія була обрана журі з-поміж 22-ох представлених стрічок і отримала "Скіфського оленя", нагороду розміром 2,5 тис. доларів та сертифікат від компанії МАУ", - ідеться в повідомленні.

Нагороду переможцю Національного конкурсу вручав голова Держкіно України Пилип Іллєнко. Він висловив переконання, що перемога в Національному конкурсі - чи не найголовніша на фестивалі і рівень конкурсу цього року "приємно вражає".

"Головне, на мою думку, те, що ми втрачаємо такий тренд, коли молоді люди знімають депресивне кіно. Те, що ми бачили цього року, було надзвичайно цікавим і перспективним. Це було кіно, від якого я отримував справжню естетичну насолоду. Дуже радісно, що мої симпатії збіглися з симпатіями журі", - сказав Пилип Іллєнко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>