Фільм "Припутні" планують завершити на початку 2017, аби встигнути на фестивалі

Фільм "Припутні" планують завершити на початку 2017, аби встигнути на фестивалі

1272
Ukrinform
Фільм "Припутні" Аркадія Непиталюка, зйомки якого починаються вже у серпні, планується завершити на початку 2017-го, щоб встигнути показати його впродовж року на різних міжнародних кінофестивалях.

Про це заявив у четвер продюсер фільму Юрій Мінзянов на прес-конференції в Укрінформі.

"Зйомки фільму починаються вже у серпні, оскільки за сценарієм дія відбувається на Яблучний Спас. Зняти кіно і завершити виробництво ми плануємо на початку наступного року, щоб показати його на фестивалях. Я думаю, що у стрічки має бути гарна фестивальна доля - це фестивалі класу А чи менші за класом, але глядачі зацікавляться нашим фільмом. Його просуванням ми будемо займатися на кіноринках і Берлінського, і Каннського фестивалів. Західних дистриб'юторів фільм неодмінно зацікавить", - переконаний Мінзянов.

Всупереч режисерові, який вважає, що "Припутні" за жанром - це, хоч і не чиста комедія, але весела авторська історія", Мінзянов переконаний, що "це все-таки трагікомедія".

"Картина буде позначена парадоксальністю, часом хуліганським гумором. Але крізь призму комічних ситуацій ми хотіли би поговорити навіть про стан сучасного села. При виборі локацій ми бачили покинуті села, і гірко було на це дивитися", - підкреслив він.

При цьому продюсер додав, що дія фільму відбуватиметься не тільки на землі, а й у небі. Герої час до часу дивитимуть вгору - на літаки, що пролітають над селом, і дія переходитиме в салон бізнес-класу - при цьому виявиться, що у цих "небожителів" ті ж проблеми - пошуку щастя.

Мінзянов уточнив, що оператор фільму - Олександр Рощин, художник - Євгенія Лисецька. А от кастинг ще триває, є тільки головна героїня баба Зіна - її гратиме Ніна Набока, для якої це практично перша велика роль у кіно. Також він поінформував, що під час пошуку виконавців "зіткнулися із проблемою, коли талановиті актори відмовляються зіграти парочку геїв з літака". 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-