Етнопісенний фестиваль «Мамина піч» стартує на Вінниччині

Етнопісенний фестиваль «Мамина піч» стартує на Вінниччині

3914
Ukrinform
Унікальне свято родинної пісні - етнопісенний фестиваль «Мамина піч» у вівторок стартує на Вінниччині у с. Канава Тиврівського району.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив засновник  і організатор фесту - заслужений артист України Микола Янченко.

«Ми цьогоріч проводимо  «Мамину піч» удесяте, це наш ювілей. Аналогів цьому святу в країні немає, - просто неба на Іллі збираються тисячі гостей, щоб послухати українські пісні, - народні та авторські, які люблять прості люди. Це пісні, які розповідають про життя наших предків і те, чим живе українець із глибинки сьогодні. Це не шоу-бізнес, це справжнє, народне, те, що люди охоче співають і за столом, і коли важко на серці», - повідомив Янченко.

За його словами, свято родинної пісні «Мамина піч» проводиться щорічно з 2007 року в с. Канава Тиврівського району – на малій Батьківщині  засновника фесту в  сільське престольне свято на пророка Іллі. Цьогоріч концерт відбудеться просто неба – сцену встановлять на березі Південного Буга.

Участь у святі візьмуть місцеві колективи та відомі виконавці - «Лісапетний батальйон», народний артист України Микола Свидюк, переможці  талант-шоу «Х-фактор» та ансамбль ВПС України.

Усі виконавці співатимуть на святі на благодійних засадах. Під час чотиригодинного концерту організатори фесту збиратимуть кошти на підтримку вінничан, які наразі виконують бойові завдання у зоні АТО.

Фото: 1080.plus


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-