В Укрінформі презентували книгу про успішних переселенців

В Укрінформі презентували книгу про успішних переселенців

1288
Ukrinform
В Укрінформі у п'ятницю презентували книгу "Знедолені? Нездоланні!" про переселенців, які покинули окуповані території Донецької, Луганської областей та територію окупованого Криму і змогли асимілюватися в містах на території України. 

Про це повідомляє кореспондент агентства.

"Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки "Інтерньюз-Європа" в рамках проекту "Інтерньюз" видав книгу, яка називається "Знедолені? Нездоланні! Історії переселенців". Це книга успішних історій переселенців", - розповіла виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Світлана Єременко.

Співавтор книги, журналіст Вікторія Іщенко, розказала про волонтерку з Луганська - Дарину Левчук, яка переїхала жити в Київ та пішла працювати волонтером у Центральний військовий госпіталь до поранених бійців з АТО.

"Моя героїня - Дарина Левчук, переселенка з Луганська. У рідному місті вона займалася громадською діяльністю, але у червні 2014 року виїхала з міста... Даша почала займатися волонтерством і в серпні вона пішла волонтером у головний військовий госпіталь. Як вона сама каже, то на той час, абсолютно не знала механізмів волонтерства. Даша просто прийшла 24 серпня, в День незалежності України у сам шпиталь, там знайшла волонтерів і в той самий день перший раз потрапила в палату до поранених бійців. Після цього вона майже щодня стала приходити до шпиталю і вже майже 2 роки вона там допомагає", - сказала Іщенко.

Як зазначила Єременко, в планах авторів книги видати ще один том під такою ж назвою. Робота над укладанням цієї книги вже розпочалася.

"Написати про всіх чудових людей не можливо, бо їх дуже багато. Книга викликала велике зацікавлення не тільки в переселенців. Ми запланували другу книгу, яка вийде під такою ж назвою. Ми постараємося розповісти ще про багатьох людей, які можуть стати прикладом і подолати ту зневіру, депресію, невпевненість в собі, яку ще мають деякі переселенці", - розповіла Єременко.

Як зазначили виступаючі, під час прес-конференції до книги увійшли 15 історій переселенців, що переїхали до різних міст України. Над виданням працювали 15 авторів - журналісти, переважно також переселенці з окупованих територій Донбасу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-