Поляки зняли фільм про співучого ректора з України

Поляки зняли фільм про співучого ректора з України

2002
Ukrinform
Польська телевізійна студія АТМ STUDIO розпочала зйомки серії документальних фільмів про Україну. Основна мета проекту - представити нашу країну крізь призму життя та діяльності відомих українців.

Про це пише Укрмедіа.

«Щодо вибору героїв документальних стрічок, то попередньо в соцмережах було проведено опитування. Першим у рейтингу популярності, людиною, що втілює українськість, виявився Михайло Поплавський», - йдеться у повідомленні.

Продюсер проекту, власник виробничої компанії Two For Future Войцех Видельский провів кілька переговорів з Поплавським, переконуючи його у важливості зйомок документального фільму.

"Документальний фільм спонукає до дії. Фільм про чоловіка, який досяг успіху, створив себе сам, завдяки наполегливості, оптимізму і організаційного таланту", - зазначив продюсер.

Зйомки проходили в Києві, на Кіровоградщині і в Польщі.

На презентації фільму, що відбулася у Варшаві, режисер Маргарита Козера-Топинская зазначила, що фільм показує багатогранність українця Поплавського, особистість з проектним мисленням людини.

Оператор фільму Томаш Міхаловскі був вражений бурхливим темпом життя героя, його енергійністю.

"Вся знімальна група не встигала за Поплавським. Вранці він у Верховній Раді, потім університет, де у адміністратора безліч студентів і викладачів, далі він проводить майстер-клас, через годину їде на малу Батьківщину, а там рідня, фермерське господарство, виробництво ... І так кожен день. Зустрічі, проекти, засідання, сім'я. І що дивно, за час зйомок мені передався цей скажений темпоритм, і я ще три дні не міг увійти в звичний для мене ритм життя. Мені цей фільм дає енергетичний заряд і оптимізм. Людина, яка буде переглядати його, зрозуміє, що не треба здаватися, а треба навпаки - діяти. У нас в "монтажній" на стіні тепер з'явилася цитата Поплавського, яку режисер фільму записала: "Немає часу на повільні танці!". Переконаний, що фільм стане популярним на польському телебаченні. Він прийметься, так як є нестандартним. Глядачі зможуть побачити Україну через призму людини, який досягає успіху".

До речі, в червні документальний фільм про Михайла Поплавського "Серцем і душею" вийде на польському телебаченні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-