Євробачення хочуть провести вже п’ять українських міст

Євробачення хочуть провести вже п’ять українських міст

3235
Укрінформ
Про готовність прийняти конкурс наступного року вже заявили мери Києва, Херсона, Одеси, Львова та Дніпропетровська.

Мер Києва Віталій Кличко написав у Фейсбуці, що Київ готовий до проведення Євробачення. 

"Дискусії щодо інших міст не мають під собою підстав, оскільки Київ найбільш підготовлене місто для проведення таких значущих заходів. Упевнений, що те завдання, яке є, - організація конкурсу, забезпечення правопорядку, інфраструктури, транспортного сполучення для гостей, - ми виконаємо на 100%", - зазначив київський міський голова.

Натомість в ефірі "112 Україна" мер Львова Андрій Садовий заявив, що, якщо буде така необхідність, місто готове провести конкурс: "Я б хотів говорити не стільки, як мер Львова, а з точки зору інтересів країни. Мені важливо, щоб рішення про місто, у якому буде проходити конкурс, було важливим із тієї точки зору, що саме ми хочемо показати. Яку Україну ми хочемо показати. Якщо буде необхідність, Львів проведе на високому рівні".

Також про готовність прийняти Євробачення-2017 заявив міський голова Дніпропетровська Борис Філатов, зазначивши, що, незважаючи на "убогий аеропорт" або поганий стан автомобільних доріг республіканського значення, "людина живе Мрією і Надією, а не шлунком, скепсисом і порожнечею". 

Бажання прийняти конкурс, як пише "Лівий берег", висловив і мер Херсона Володимир Миколаєнко. 

На думку міського голови Одеси Геннадія Труханова, південне місто цілком може прийняти конкурс: «Майданчиком, гідним проведення такого престижного конкурсу, цілком може стати наша Одеса - багатонаціональне, красиве, європейське місто з багатою історією та культурними традиціями!» - заявив Труханов.

Після перемоги української співачки Джамали на Євробаченні-2016 наступного року пісенний конкурс прийматиме Україна. У якому місті він відбудеться, офіційно поки не вирішили.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-