Ложкін презентував свою книгу "Четверта республіка" на Книжковому арсеналі

Ложкін презентував свою книгу "Четверта республіка" на Книжковому арсеналі

621
Ukrinform
На Книжковому арсеналі в Києві відбулася презентація книги глави Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна "Четверта республіка", написаної за участю Володимира Федоріна. В рамках презентації 24 квітня автори видання поспілкувалися з відвідувачами виставки, а також провели автограф-сесію.

"Ми вважаємо книгу "Четверта республіка" маніфестом нової української політичної нації. Україна здатна стати свіжою кров'ю для Європи, вдихнути в неї нове життя. Ми часто недооцінюємо своє місце в європейському проекті, хоча нам всім потрібно усвідомлювати: Україна потрібна Європі не менше, ніж Європа Україні. Насправді участь України в європейському проекті вирішить багато складнощів, які зараз існують всередині європейської спільноти", - зазначив у своєму виступі Ложкін.

Глава АП Також назвав Книжковий арсенал одним з наймасштабніших культурних явищ в країні і подякував організаторам за запрошення провести презентацію своєї книги.

"Ми з Володимиром Федоріним з самого початку роботи над книгою розраховували, що вона дасть імпульс широкого діалогу про сьогодення і майбутнє України, про її місце і значення в європейському проекті. Вважаю такий темп правильним", - написав він на своїй сторінці в Facebook, коментуючи результати дискусії з читачами в ході презентації видання.

Книга Ложкіна "Четверта республіка" видана видавництвом "Фоліо" українською, російською та англійською мовами.

Фото: Facebook, Ложкін

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-