У Нідерландах перед референдумом покажуть українське кіно

У Нідерландах перед референдумом покажуть українське кіно

1057
Ukrinform
Міністерство закордонних справ називає одним із основних заходів для просування іміджу України напередодні референдуму у Нідерландах "Дні українського кіно в Амстердамі".

Про це у вівторок на прес-конференції в Укрінформі заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца.

"Зараз на державному рівні проводиться масштабна кампанія щодо промоції України в Нідерландах. МЗС здійснює для цього низку заходів. Флагманом серед них є "Дні українського кіно в Амстердамі". Це надзвичайно важливий проект, який дає можливість не лише подивитися на сучасну Україну у сучасному контексті, а й у ретроспективі. МЗС є одним із співорганізаторів зазначеного заходу", - сказала Беца.

Вона зауважила, що МЗС наразі працює по чотирьох напрямках для просування іміджу України у Нідерландах.

"Оскільки Україна не є суб'єктом волевиявлення на цьому референдумі і основна кампанія проводиться нідерландською стороною та активістами, МЗС вітає усі ініціативи громадських активістів, і ми надаємо всіляке дипломатичне сприяння усім неурядовим організаціям, які мають намір просувати імідж України", - підкреслила вона.

Речниця МЗС ще раз наголосила, що референдум у Нідерландах не спрямований проти України, він ініційований євроскептиками і його результати фактично відображатимуть ставлення Нідерландів до ЄС. При цьому, референдум має виключно консультативний характер, тобто не є юридично зобов'язуючим.

Як повідомляло агентство, 31 березня - 1 квітня в Амстердамі вперше відбудуться дні українського кіно "Ukraine on Film: Way to Freedom".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-