У лонг-ліст Букера увійшли 13 авторів

У лонг-ліст Букера увійшли 13 авторів

Укрінформ
Оприлюднено довгий список претендентів на здобуття престижної міжнародної Букерівської премії, яка вручається в царині англійської літератури.

Як передає ТАСС, в лонг-ліст увійшли 13 авторів-претендентів на отримання цієї нагороди. Письменники представляють такі країни, як Ангола, Італія, Південна Корея, Франція, Індонезія, Китай, Бразилія, Японія, Фінляндія, Туреччина, Австрія і Демократична Республіка Конго.

Нагадаємо, вперше вручення Букерівської премії відбулося в 1969 році. Її лауреатами в різні роки були такі автори, як Салман Рушді (за роман "Діти півночі"), Бен Окрі ("Голодна дорога"), Кінгслі Еміс ("Старі чорти"), Айріс Мердок ("Море, море"). Двічі її отримували Джон Кутзеє, Пітер Кері і Хіларі Мантел. Чотири володарі нагороди - Вільям Голдінг, Надін Гордімер, Відіадхар Найпол і Джон Кутзеє - пізніше стали лауреатами Нобелівської премії з літератури.

До 2013 року премія присуджувалася авторові, що мешкає в одній з країн британської Співдружності, Ірландії чи Зімбабве за твір англійською мовою. Однак потім було вирішено дозволити претендувати на неї і письменникам з інших країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-