Дипломати обурені показом у Польщі брехливого антиукраїнського фільму

Дипломати обурені показом у Польщі брехливого антиукраїнського фільму

4881
Ukrinform
Українські дипломати висловили обурення тим, що один із провідних польських комерційних телеканалів TVN24 показав у своєму ефірі 21 лютого фільм французького режисера Поля Морейри "Україна: Маски революції". 

Про це йдеться у заяві посольства України в Польщі, оприлюдненій у неділю у Фейсбуці

"Посольство України у Польщі розчароване недружнім жестом польського телеканалу "TVN24", який сьогодні проявив неповагу до мільйонів українців, продемонструвавши в своєму ефірі брехливий та маніпулятивний фільм Поля Морейри "Україна: Маски революції". Найбільш болюче те, що цей фільм польський телеканал "приурочив" другій річниці Революції Гідності", - зазначається у заяві.

За словами дипломатів, фільм Морейри є "брехливим і маніпулятивним".

Звертаючись до глядачів телеканалу, посольство наголошує на тому, що їх ввели в оману. "Два роки тому українці на Майдані пішли під кулі, захищаючи європейські цінності, честь і гідність народу, право обирати своє європейське майбутнє. І сьогодні вони продовжують жертвувати життям, щоб утвердити незалежність України та зупинити імперські апетити російського агресора, які загрожують демократичному світу, у тому числі Польщі", – наголосили дипломати.

Посольство вимагає пояснень від телеканалу TVN24, "чому з безлічі існуючих об’єктивних картин про події Майдану було обрано саме цей брехливий витвір проросійської пропаганди, який ображає пам’ять про Героїв Революції Гідності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>