Україна хоче бачити Туреччину у групі

Україна хоче бачити Туреччину у групі "друзів Криму" - Порошенко

750
Укрінформ
Україна розраховує на залучення Туреччини до міжнародної групи друзів деокупації Криму.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко після завершення засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Ми також розраховуємо на залучення Туреччини до міжнародної групи друзів деокупації Криму, ідею про формування якої я озвучив з трибуни ООН у Нью-Йорку", - сказав Порошенко.

Він повідомив, що під час переговорів разом з президентом Ердоганом  вони зазначили "неприпустимість ситуації з порушенням прав людини у Криму, яка постійно погіршується через репресивні дії РФ".

"Обшуки та арешти, утиски і переслідування, залякування та витіснення усіх, хто не згоден з окупацією чи політикою загарбників стали, на жаль, буденністю в окупованому Криму", - наголосив глава держави.

Читайте також: Переговори Порошенка з Ердоганом тривали три години

При цьому, об’єктами особливих утисків з боку окупаційної влади стали кримськотатарська громада та представники Меджлісу.

Порошенко наголосив, що Росія має відновити повагу до міжнародного права, виконати положення резолюції ГА ООН 71/205 від 19 грудня 2016 року, "а також, дуже важливо, тимчасові заходи, запровадженні у квітні 2017 року рішенням Міжнародного суду ООН".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-