Рішення кримського "суду" суперечить навіть законам РФ - адвокат Умерова

Рішення кримського "суду" суперечить навіть законам РФ - адвокат Умерова

1751
Ukrinform
Кримський адвокат Еміль Курбедінов вважає нонсенсом заборону обвинуваченому окупаційною владою Ільмі Умерову говорити про обставини справи навіть зі своїми захисниками.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Слідчий забороняє обвинуваченому говорити про свою справу навіть адвокату. Це нонсенс. Але цей нонсенс підтримали і закріпили судді у Криму!" - зазначив Курбедінов.

За його словами, заборона Умерову на розголошення даних про слідство суперечить навіть російському законодавству.

"На засіданні за скаргою Ільмі-ага у Верховному суді Криму рішення Конституційного суду РФ не справило враження на кримських суддів у Київському райсуді і Верховному суді. Це рішення Конституційного суду однозначно закріпило заборону на взяття в обвинувачених підписки про нерозголошення даних слідства, і це порушує право на захист", - прокоментував Курбедінов.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок в Криму відбулися відразу три засідання "суду" у зв'язку з апеляціями захисту Ільмі Умерова. Перша стосувалася оскарження рішення суду першої інстанції про порушення справи проти Умерова. У другій касаційній скарзі оспорювалося рішення Конституційного суду РФ про незаконно отриману підписку про нерозголошення інформації у справі, дану Умеровим. Третя - про незаконне його поміщення у психіатричний стаціонар. У всіх трьох скаргах "суд" відмовив захисту Умерова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-