У ФСБ "передумали" відпускати Умерова з психлікарні - адвокат

У ФСБ "передумали" відпускати Умерова з психлікарні - адвокат

1032
Ukrinform
Російська ФСБ в окупованому Криму обіцяла відпустити Ільмі Умерова з лікарні, але порушила обіцянку.

Про це написав у своєму Твіттері адвокат Марк Фейгін. 

"Приїхали сім'єю за Ільмі в лікарню. Повинні були відпустити. Але слідчий ФСБ Скрипка передумав. Вирішив знущатися", - пише Фейгін.

Як повідомляв Укрінформ, ФСБ порушила кримінальну справу стосовно Ільмі Умерова за статтею "сепаратизм" у травні цього року. Підконтрольна Кремлю "прокурор Криму" Наталя Поклонська пояснила це тим, що Умеров, за її словами, закликав до порушення територіальної цілісності Росії в ефірі українського телеканалу АТR.

Стан здоров'я Умерова значно погіршився 11 серпня під час розгляду сімферопольським судом питання про призначення йому психіатричної експертизи. Після приїзду швидкої допомоги і проведеного кардіографічного дослідження Умерова забрали в лікарню з підозрою на інфаркт. Незважаючи на стан здоров'я, підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя прийняв рішення про необхідність проходження Умеровим стаціонарної судово-психіатричної експертизи.

У Міністерстві закордонних справ України занепокоєні станом здоров'я заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. 22 серпня прес-секретар МЗС Мар'яна Беца вимагала від російської влади анексованого Криму негайно припинити каральні методи.

Адвокат Умерова Марк Фейгін заявив, що розцінює відправлення Умерова в психіатричну лікарню як тортури.

ЄС та ОБСЄ засудили примусове утримання Умерова у психіатричній лікарні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>