У Криму понад двісті водіїв позбавили прав за українські номери

У Криму понад двісті водіїв позбавили прав за українські номери

1258
Ukrinform
За водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками оштрафовано 3,3 тис. водіїв.

Про це повідомляє сайт російської "влади" окупованого півострова "Кримінформ".

"Понад 200 водіїв в окупованому Росією Криму були тимчасово позбавлені права на керування транспортним засобом з українськими номерами", - йдеться в повідомленні.

За даними "кримського управління ДАІ", за водіння транспортних засобів з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму до 18 березня 2014 року, водійських прав тимчасово (терміном від одного до трьох місяців) позбулися 209 водіїв.

Зазначається, що з 1 квітня за водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму, було оштрафовано 3,3 тис водіїв на загальну суму 1,97 млн руб. З початку року в Криму українські реєстраційні знаки на російські були замінені на 65,4 тис транспортних засобах, з яких 34,4 тис - пройшли перереєстрацію після 1 квітня цього року.

Нагадаємо: перереєстрація транспортних засобів в Криму почалася в липні 2014 року і завершився 1 квітня 2016. Автомобілі з українською реєстрацією не можуть перебувати на півострові понад 90 днів. За перевищення цього терміну власникам авто погрожували штрафувати або навіть вилучати транспортні засоби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>