Військові блокпости РФ стоять аж до Сімферополя - херсонський губернатор

Військові блокпости РФ стоять аж до Сімферополя - херсонський губернатор

2249
Ukrinform
РФ розпочала сьогодні в Криму військові навчання "Кавказ 2016". Цим і пояснюється скупчення  російської військової техніки на адмінкордоні з окупованим Кримом і встановлення російських блокпостів.

На цьому наголосив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв під час прес-конференції в Укрінформі.

"Так само, як ми проводимо свої навчання на території України і Херсонської області зокрема, особливо останні - "Південний вітер", такі самі навчання проводить РФ на нашій території в Криму. І зараз, починаючи з сьогоднішнього дня, там відбуваються навчання "Кавказ 2016". Зрозуміло, що це відповідний наплив військової техніки, це відпрацювання блокпостів - аж до Сімферополя понаставляли. Йде штатна ротація військ", - сказав Гордєєв, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.  

За його словами, обороноздатність Херсонської області - на високому рівні.

"Я маю на увазі відповідні інженерно-фортифікаційні спорудження, які є там, міні-загородження, кількість особового складу ЗСУ та інших військ спеціального призначення, той рівень служб розвідки і СБУ. Я багато чого не можу розказати, але на сьогодні військова присутність доволі потужна у нас на Херсонщині. Просто ми зробили так, щоб наші туристи і курортники не відчували і не бачили цього, а спокійно відпочивали", - запевнив він.

Гордєєв додав, що кожного дня в області проводяться наради з приводу поліпшення і посилення обороноздатності. Він нагадав, що командні військові навчання на Херсонщині - постійні. А коли були  останні - "Південний вітер" під керівництвом начальника Генштабу ЗСУ, російська сторона, зокрема журналісти,  важно за цим стежили.

"Коли ми проводили військові навчання, вони бігали за нами по кожному блок-посту. Де б ми не під'їжджали, на кожному блок-посту групи спецназу чекали. Навіть не уявляю, що вони від нас очікували, але бігали з камерами, знімали - це факт", - сказав Гордєєв.

Губернатор Херсонщини закликав українські ЗМІ не поширювати новини російської пропаганди, зокрема не подавати "під копірку" інформацію Лайфньюз, що "створюють міфічні страхітливі образи".

"Те, що російські ЗМІ якраз є провідниками ситуації по вчорашніх новинах, це мені нагадує ситуацію, яка завжди була з російською пропагандистською машиною. Я просив би наші ЗМІ не вестися на ті провокаційні месиджі, які вони нам посилають. І Держприкордонслужба, і прес-служба Херсонської області, і прес-служба СБУ дали вчасні коментарі з приводу подій, які відбуваються на кордоні", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-