Керченський міст "завис" - гроші не йдуть з минулого року

Керченський міст "завис" - гроші не йдуть з минулого року

1481
Ukrinform
У Росії припинили фінансувати будівництво Керченського мосту: востаннє гроші підряднику, компанії «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга, перераховували у грудні минулого року.

Як з'ясував Forbes, виплата у 65,4 млрд рублів, запланована на цей рік, «зависла» через тривалу бюрократичну процедуру.

Аванс витрачений, а на будмайданчику не вистачає обладнання, розповідає джерело Forbes.

«Стройгазмонтаж» мільярдера Аркадія Ротенберга не може будувати міст через Керченську протоку запланованими темпами та інвестувати в закупівлю дорогого будівельного обладнання через затримку оплати виконаних робіт, повідомив гендиректор компанії Андрій Кириленко в листі на ім'я першого заступника міністра транспорту Євгена Дітріха і глави Росавтодору Романа Старовойта (лист є у Forbes).

Гендиректор СГМ відправив лист про проблеми з фінансуванням будівництва 27 травня. У канцелярії Мінтрансу Forbes підтвердили, що отримали його 30 травня і направили в роботу. В канцелярії Росавтодору лист зареєстрували 31 травня і теж передали виконавцям.

Питання про оплату «Стройгазмонтажу» виконаних робіт головний розпорядник коштів (Мінтранс) і замовник (Росавтодор) не можуть вирішити з лютого 2016 року, коли було отримано позитивний висновок державної експертизи на проект мосту, нарікає у листі Кириленко.

Згідно з матеріалами порталу держзакупівель, останній раз кошти СГМ отримував 1 грудня 2015 року. Всього у 2015-му компанії перерахували 48,9 млрд рублів, на 2016 рік заплановано ще 65,4 млрд рублів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>