Кримський суд шиє Меджлісу нацистські погляди

Кримський суд шиє Меджлісу нацистські погляди

946
Ukrinform
В окупованому Криму відкрилося чергове судове засідання за позовом про заборону Меджлісу кримськотатарського народу і визнання його екстремістською організацією.

Про це повідомляє кримське агентство «Аргументы недели - Крым», що веде текстову онлайн-трансляцію із залу суду.  

Судове засідання почалося із затримкою на півгодини. Так званий «прокурор» Криму Наталя Поклонська на суді відсутня, повідомляє агентство.

У залі є адвокати відповідача - Джеміль Темішев, Марина Агальцова і Еміль Курбедінов.

Немає і заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова. За словами адвоката Темішева, заступник голови Меджлісу, який перебуває за межами Криму, відсутній на суді з поважної причини.

В ході засідання адвокат Темішев подав скаргу на відмову суду з приводу його клопотання про залучення як зацікавлених осіб глав регіональних Меджлісів. У зв'язку з відсутністю рішення щодо цієї скарги адвокат виступив із клопотанням про призупинення суду.

Проти задоволення клопотання виступили представники «прокуратури», а також представники так званих «мін'юсту» Криму і «госкомнацу» Криму. 

Після наради суд прийняв рішення відмовити в задоволенні клопотання про призупинення судового процесу.

Сторона відповідача у свою чергу висунула клопотання про проведення лінгвістичної експертизи тексту декларацій, в яких, на думку позивача, йдеться «про перевагу кримськотатарського народу над іншими».

На думку відповідача, має бути досліджений цілий ряд документів, у тому числі звернення кримськотатарського народу і кілька звернень Курултаю до народу.

Як повідомляв Укрінформ, останнє засідання «Верховного суду» за позовом «прокуратури» Криму, що проходило 8 квітня, перенесли на 15 квітня.

13 квітня так званий прокурор Криму винесла ухвалу про призупинення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-