Ураження мосту і майже 50 російських вантажівок в Армянську: українські бійці показали унікальні кадри
Як передає Укрінформ, відеокадри спецоперації оприлюднені на ютюб-каналі 1-го ОШП Сухопутних військ Збройних сил України.
"Унікальні кадри ураження мосту в Армянську та вантажівок із БК і пальним", - ідеться у дописі.
Цілих мостів для ворожої логістики з тимчасово окупованого Криму не залишилося, заявили в 1-му ОШП.
Як поінформували військові, "серію влучних ударів завдано в ніч проти 11 червня. В зоні ураження поблизу мосту в Армянську було зосереджено до 50 вантажівок, готових для відправки на Гуляйпільський напрямок".
"Сам міст виведений з ладу засобами FirePoint і повторного ураження не потребує — важливий логістичний шлях ворога повністю паралізовано", - заявили в 1-му ОШП.
Ця операція є результатом системної роботи спільного мультидоменного центру "Фаланга" 1-го ОШП імені Дмитра Коцюбайла, 475 ОШП CODE 9.2 та Центру спецоперацій "Альфа" СБУ.
"Удари спрямовані на знекровлення 37-ї та 64-ї мотострілецьких бригад ворога, проти яких ми воюємо", - зазначили військові.
Як повідомляв Укрінформ, командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр Бровді заявив, що Україна може найближчим часом ізолювати тимчасово окупований Крим, взявши під повний контроль ключову автомагістраль "Новоросія".
Ілюстративне фото: Pixabay