Лазери, датчики та сенсори: показове тренування бригади гвардії наступу «Буревій» на Київщині

Лазери, датчики та сенсори: показове тренування бригади гвардії наступу «Буревій» на Київщині

Фото
Укрінформ
У Київській області відбулося показове тренування одного із підрозділів Першої Президентської бригади ім. Петра Дорошенка Національної гвардії України – гвардії наступу “Буревій” із застосуванням тактичних симуляторів на основі лазерних технологій.

Про це пресслужба Military-tech компанії Skiftech повідомила Укрінформу.

"Під час тренування підрозділ відпрацьовував сценарій зіткнення українських військових з групою ДРГ. Кожен боєць мав персональний комплект, куди входили зброя з встановленим лазерним випромінювачем, чохол з датчиками ураження на шоломі, жилет з датчиками ураження та стрес-белт", - зазначають у Skiftech.

Симулятори працювали так, що коли у бійця влучали, датчики ураження та сенсори на жилеті та шоломі блимали, а стрес-белт давав невеликий заряд електричного імпульсу в руку. Так боєць знав, що його поранено, а у разі трьох влучань – знищено. Таким чином, тренування дає можливість створити умови, максимально наближені до бойових дій.

Військовослужбовці зауважили, що за допомогою сучасного обладнання є можливість проводити командну підготовку та злагодження підрозділів на якісно новому рівні, відпрацьовувати навички, які при штурмових діях та прямих зіткненнях підвищують боєздатність підрозділів та зберігають життя бійців.

Читайте також: Понад 160 компаній з 26 країн будуть учасницями першого Форуму оборонних індустрій

Тренування відбулось у межах програми забезпечення передових підрозділів НГУ та ЗСУ системами імітації реального бою (військового лазертаг та страйкбольного airsoft обладнання), яке здійснює БО “Фонд Наступу” та БО “Help Heroes of Ukraine”, виробила тактичні симулятори українська military-tech компанія Skiftech.

Skiftech – перша українська компанія, що почала виробляти тактичні симулятори для підготовки бійців на основі лазер-технологій. З 2017 р. тренуються Збройні сили, Національна гвардія, Державна прикордонна Служба, Сили спеціальних операцій та інші державні військові організації України. Виробник також співпрацює з Міністерством енергетики США та оснащує тактичними тренажерами військовослужбовців НГУ, котрі несуть службу з охорони об’єктів атомних електростанцій, проводячи регулярні спільні заняття для військових України та США.

Як повідомляв Укрінформ, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний показав, як відбувається тренування військовослужбовців у 151 Навчальному центрі, де створено умови, максимально наближені до бойових.

Фото: пресслужба Першої Президентської бригади “Буревій”; Христина Луцик

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-