Списки рядових бійців «Гвардії наступу» не оприлюднюватимуть - Клименко

Списки рядових бійців «Гвардії наступу» не оприлюднюватимуть - Клименко

Укрінформ
Списки рядових бійців підрозділів "Гвардії наступу" ніде не оприлюднюватимуть.

Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Списки по рядових бійцях ми, звичайно, не будемо ніде оприлюднювати. Увесь особовий склад, насамперед – розвідка, штурмові підрозділи – це люди, які на час війни будуть надзвичайно закриті від надання інформації широкому загалу", – підкреслив Клименко.

Але командири цих підрозділів є відкритими, публічними особами, які спілкуються з кандидатами на проходження служби у цих бригадах і формують внутрішньоколективний настрій, уточнив міністр.

За словами Клименка, у цих підрозділах відсоткове співвідношення добровольців і людей з системи МВС є різним: і 40% людей із системи, і 35%, і 45%. Керівник Міністерства внутрішніх справ зазначив, що це стає зрозумілим при формуванні цих підрозділів.

Читайте також: Завданнями «Гвардії наступу» будуть штурм, зачистка і визволення територій

"Звичайно, що вже є ті новобранці, які були прийняті та проходять службу, проходять відповідний вишкіл. Це – тисячі людей, але точніші цифри не можу називати. Та вони вже зараз отримують форму, екіпірування і виїжджають на полігон для проведення навчання", – сказав він.

Клименко заявив, що у МВС хочуть максимально, відповідно до належних норм, озброїти кожну цю бригаду. "І ми це робимо. Це стосується передусім західної, НАТОвської техніки й озброєння", – поінформував міністр.

Глава МВС уточнив, що комплектування цих підрозділів особовим складом буде постійним.

"Бо, по-перше, ми вже готові комплектувати і наступні бригади, тому що дійсно є дуже багато наших громадян, які хочуть вступити у Гвардію наступу. А по-друге, ми прекрасно розуміємо, що іде війна і що ми будемо мати, у тому числі, й санітарні втрати, і поранених людей треба буде кимось замінювати", – зазначив Клименко.

Читайте також: Одна з бригад «Гвардії наступу» отримує нову зброю і техніку

Міністр заявив, що підрозділ не може постійно бути на війні – він має проходити ротацію. "І у нас має вистачити саме людських сил, щоб давати нашим бійцям відпочивати. Тому ми ці бригади будемо постійно поповнювати новими бійцями", – сказав глава МВС.

Як повідомлялося, 2 березня командир батальйону Першої Президентської бригади оперативного призначення "Буревій" Національної гвардії України Костянтин Вахрамєєв поінформував, що при відборі бійців до підрозділів "Гвардії наступу" враховується питання наявності військового, мисливського досвіду і досвіду проходження строкової служби.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-