Повитирайте драматичні пости про «німецьких інтелектуалів і лідерів думок»

Повитирайте драматичні пости про «німецьких інтелектуалів і лідерів думок»

Укрінформ
Люди. Схаменіться. Що ви робите.

Повитирайте, ради Великодня святого, ваші драматичні пости про «німецьких інтелектуалів і лідерів думок», не ширте заразу. Не беріть участи в класичній ІПСО, мета якої якраз і є - нас деморалізувати.

Поясню за аналогією. Уявіть собі, що яка-небудь ОПЗЖшна «Зоря Полтавщини» (умовна) друкує листа за підписами, е-е, Наталі Вітренко, Лариси Скорик, Анатолія Ульянова (не знаєте вже, хто це? ну й не треба) і ще кількох невідомих вам ім’яреків – із вимогою до укр. уряду негайно розпустити армію і ввійти до складу Росії. А назавтра «Нью-Йорк Таймс» виходить із заголовком: «Українські інтелектуали закликали український уряд до капітуляції». Уявили? Так ось, приблизно так стоїть справа з «листом німецьких інтелектуалів»: ті, прости Господи, 18 підписантів, чиїх імен пересічний німець уже не згадає, – це все «старі ліваки», читай - пенсіонери ще «штазівської» аґентури (не здивуюсь, якщо одним куратором нашвидку й обдзвонені), ну й Berliner Zeitung, в якій того листа надруковано, теж східнонімецька, «НДРівська» ще, - досі «работают, чтоб товаріщ Путін спасібо сказал»!))

Авжеж, Німеччина – дуууже складна країна, з колосальними історичними травмами і назріваючою політ. кризою, у висліді якої має шанс от-от вийти на яв співучасть меркелівського керівництва у воєнних злочинах РФ, а то й новітній «пакт Молотова-Ріббентропа», про який ходили поголоски ще з поч. 2000-х (трохи на цю тему я писала в «І знов я влізаю в танк», почитайте, будь ласка, хоч передмову, епізод з Берліна-2007, бо вибух у коментах під постом про Штайнмайєра засвідчив таку кричущу непоінформованість, якої в 2022 р. в українців уже не повинно бути!), - і дивно було б, якби ті ломки, які Німеччина нині переживає, Чекістан не пробував використати всіма силами! Тільки от сил, видать, уже небагато, раз, крім жменьки вийшлих в тираж пенсів, нікого більше не нашкребли…

Якби укр. ЗМІ «просто» хотіли проінформувати нас про ту публікацію, заголовки мали б бути приблизно такі: «В НІМЕЧЧИНІ ДАВНІ ДРУЗІ КРЕМЛЯ ЗАКЛИКАЛИ ДО КАПІТУЛЯЦІЇ УКРАЇНИ». Що, відчули різницю? А в настрої своєму, з яким сприймається ця новина? Так отож…

А раз німецьких «наталь-вітренко» нам безсоромно згодовують за «інтелектуалів» та «лідерів думок», - значить, чекістський куратор дзвонив не тільки німцям. І ті укр. портали, з яких ви довірливо списали й пішли в розпачі й обуренні («Німеччина все!») розганяти цей «Великодній вкид», - такі самі чекістські курви, тільки молоді й здорові. «Наводчиками вогню» спрацювали: «поставлєна задача» - розпалювати вашу зневіру в нашій міжнародній підтримці. І досить успішно, як можу судити з своєї стрічки, цю задачу виконано.

В ТАКУ війну Росія вміє куди краще, ніж в чесну. Власне, тільки в таку і вміє, тим і держиться.

Будьмо уважні (с).

Оксана Забужко

Fb

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-