На передовій - Останні новини

22 січня 2022


Певний досвід Естонії вже впровадили у тероборону - керівник програми «Стійка Україна»

Певний досвід Естонії вже впроваджено в територіальну оборону України, наразі триває практична співпраця між Лігою оборони Естонії та деякими територіальними підрозділами, які залучені в Маріуполі, а також у Херсонській області.

21 січня 2022


Країни Балтії отримали від США дозволи на передачу зброї Україні

У спільній заяві міністри оборони Латвії, Литви та Естонії повідомляють, що ці країни отримали необхідний дозвіл від США на відправлення озброєнь в Україну, й продовжуватимуть спільну роботу, щоб доставити їх у найкоротші строки.


В ОРДЛО зафіксували 101 одиницю російської військової техніки поза місцями зберігання

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей упродовж минулої доби зафіксоване розміщення 101 одиниці військової техніки збройних формувань РФ, розміщеної з порушенням Мінських домовленостей.

20 січня 2022


Міноборони та ЗСУ встановили 20 січня Днем вшанування захисників Донецького аеропорту

Міністерство оборони та Збройні сили України підписали спільний наказ, яким затверджується щорічне проведення пам’ятних заходів до Дня вшанування захисників Донецького аеропорту.


Танки, БМП та гаубиці: в ОРДЛО зафіксували 61 одиницю техніки за межами місць зберігання

Збройні формування Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей розмістили 61 одиницю військової техніки з порушенням Мінських домовленостей.


Як добровольці тероборони можуть застосовувати мисливську зброю - уряд оприлюднив постанову

Кабінет Міністрів оприлюднив порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань тероборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}