Мародерство «асвабадітєлі» називають «безлімітом»: СБУ виклало розмову загарбників

Мародерство «асвабадітєлі» називають «безлімітом»: СБУ виклало розмову загарбників

Аудіо
Укрінформ
У російських загарбників стався розрив шаблону від якості життя в Україні.

Як передає Укрінформ, про це Служба безпеки України повідомляє у Телеграмі.

"Виявляється, що українці живуть набагато краще, ніж російські "асвабадітєлі". Тож останні мародерствують, а близьким і рідним називають це "безліміт", - наголосили в СБУ.

У спецслужбі навели фрагмент розмови загарбника, який перебуває у Київській області: "Тут, бл*дь, с двумя детьми попробуй так хату обставить. Всю жизнь будешь платить, и еще дети будут платить. И все вещи не как наши (ширпотреб вонючий), а достойные, фирменные… нигде еще хе*ню не встретил: ни в селах, ни в городах". Та промиті мізки його співбесідниці легко знаходять цьому пояснення: "…Запад поддерживает их как! Ясное дело: и шмотки, и все…". "Вона скаржиться на санкції Заходу і поступово готується до життя у новій реальності: як у Радянському Союзі – за залізною завісою", - наголосили в СБУ.

"Наше ж майбутнє – у прогресивному цивілізованому світі! Ми боремося за свою землю, за Україну! І обов’язково переможемо!", - заявили в СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, перехоплені Службою безпеки України розмови російських загарбників свідчать, що під Миколаєвом їм страшніше, ніж у Чечні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-