Білоруське командування «строчить» відмовки росіянам, чому не може воювати – Арестович

Білоруське командування «строчить» відмовки росіянам, чому не може воювати – Арестович

Укрінформ
Білоруська армія не має бажання вступати у війну проти України, командування пояснює це росіянам і власному керівництву низьким моральним духом військових.

Про це розповів позаштатний радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі єдиного телемарафону низки українських каналів, повідомляє Укрінформ.

«Білоруська армія зайняла принципову позицію: вони не збираються брати участь у цьому, від солдата і до генерала. Це – дуже принципова позиція, вони (білоруси – ред.) її висловлюють, і білоруське командування строчить росіянам відписки і своєму власному керівництву, що низький моральний дух, не можемо», – зазначив він.

Арестович підкреслив, що загальна кількість армії ілорусі становить 45 тис. осіб, однак боєздатних – 18 тис., тоді як «реально боєздатних» – 5-7 тисяч.

На його думку, навіть якщо їх змусять іти воювати, то самі військові або не воюватимуть, або обмежено воюватимуть чи займуть нейтральну позицію.

Радник керівника ОП вважає, що «білоруси – не боягузи, але просто тверезо мислять».

Як повідомлялося, 11 березня під час візиту самопроголошеного президента республіки білорусь олександра лукашенка до москви російські літаки здійснили удар по населеному пункту Копані в білорусі, залетівши з території України.

Заліт двох літаків із сусідньої держави фіксували прикордонні наряди на ділянці відділу "Дубровиця" у Рівненській області.

За даними командування Повітряних сил ЗСУ, крім Копані, в білорусі росіяни атакували ще два населені пункти – Бухличі та Верхній Теребежів.

У міністерстві оборони білорусі заявили, що заява ЗСУ про провокаційний обстріл літаками рф прикордонного села у білорусі задля її втягнення у війну не відповідає дійсності.

У Центрі стратегічних комунікацій оприлюднили дані, що білорусь може почати напад на Україну.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-