Місія ОБСЄ нарахувала за добу 231 порушення «тиші» на сході України

Місія ОБСЄ нарахувала за добу 231 порушення «тиші» на сході України

Звіт
Укрінформ
СММ ОБСЄ зафіксувала протягом п'ятниці, 21 січня, 75 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 156 - на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті №15/2022, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ 22 січня.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 75 порушень режиму припинення вогню, зокрема 14 вибухів (1 розрив боєприпасу та 13 вибухів невизначеного походження)", - йдеться у звіті.

Зазначається, що більшість таких випадків виявлено в районах на південний схід від н. п. Чермалик (підконтрольний урядові, 77 км на південніше Донецька), на південний захід від н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька), а також на північний схід і північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км південніше Донецька).

Читайте також: Окупанти «глушили» та обстрілювали безпілотники і не пропускали патрулі ОБСЄ

Спостерігачі нагадують, що за попередній звітний період на Донеччині було зафіксовано 152 порушення режиму"тиші".

"У Луганській області Місія зафіксувала 156 порушень режиму припинення вогню, зокрема 50 вибухів невизначеного походження", - повідомили в СММ.

Читайте також: ОБСЄ виявила військові вантажівки біля неконтрольованого Україною кордону з РФ

Майже всі порушення сталися поблизу ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

За попередній звітний період, додали в СММ,  на Луганщині було зафіксовано 268 порушень режиму припинення вогню (усі - також поблизу ділянки розведення в районі Золотого).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-