З семи КПВВ «перехід» працює лише у «Станиці Луганській» – ДПСУ

З семи КПВВ «перехід» працює лише у «Станиці Луганській» – ДПСУ

Укрінформ
Із семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській», навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

"За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорах заблокований з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю",- йдеться в повідомленні.

Читайте також: На КПВВ «Станиця Луганська» почали безкоштовне COVID-тестування

Також зазначається, що 18 березня російською окупаційною адміністрацією анонсувалося розблокування дорожніх коридорів навпроти КПВВ «Щастя» та «Золоте». Проте пропуск через лінію розмежування на цих напрямках так і не розпочався. Так, починаючи з 10 листопада минулого року в цих КПВВ щоденно перебуває достатня кількість персоналу Держприкордонслужби України, які готові забезпечити пропуск громадян через лінію розмежування. Але деструктивна позиція окупантів перешкоджає вільному переміщенню людей гуманітарними дорожніми коридорами, що і надалі позбавляє тисячі громадян України щоденно реалізовувати свої соціально-економічні права на контрольованій території, яких вони позбавлені в окупації.

Читайте також: Росія продовжує мінувати окупований Донбас - штаб ООС

У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік був динамічним та мав тенденцію до збільшення. У порівнянні з минулим тижнем кількість пропущених громадян зросла на 18%. Упродовж тижня у цьому дорожньому коридорі на тимчасово окуповану територію України прослідувало 5,9 тис. осіб, а на контрольовану територію – 6 тис. осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 234 громадянина та 38 транспортних засобів до тимчасово окупованої Донеччини, водночас, 196 громадян та 30 транспортних засобів прослідували на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Чернишов перевірив роботу сервісної зони поряд з КПВВ «Щастя»

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 20 громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

У ДПСУ також повідомили, що впродовж тижня прикордонники виявили громадянина, який прямував на контрольовану територію за частково підробленим документом. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Як повідомляв Укрінформ, адмінмежу з Кримом у лютому перетнули 27,3 тис. осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-