Прикордонники отримають 24 патрульних вертольоти й катер

Прикордонники отримають 24 патрульних вертольоти й катер

Фото
Укрінформ
Для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти.
Про це Президент повідомив у центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці.

“Для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти. У країні реалізується 18 спільних міжнародних проектів, що стосуються удосконалення охорони кордону”, - сказав він.

Урочисті заходи з нагоди 101-річниці Дня Прикордонника / Фото: Володимир Тарасов Укрінформ

Крім того, повідомив Порошенко, буде розгорнуто регіональне управління морської охорони, корабельно-катерний склад поповнено новим катером типу UMC-1000. “У цьому році очікуємо укладання договорів на будівництво 22 сучасних кораблів патрульного класу”, - сказав він.

Службою впроваджуються сучасні підходи інтегрованого управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності. Налагоджено ефективну співпрацю з прикордонними і правоохоронними відомствами країн-партнерів та міжнародними безпековими інституціями, додав Порошенко.

Читайте також: Порошенко присвоїв посмертно звання Героя генерал-майору Момоту

За його словами, він дав чітке завдання – це імплементація до єдиного європейського та євроатлантичного безпекового простору. “Впевнений, що це завдання українські прикордонники виконають”, - наголосив Президент.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-