У Міноборони вшанували пам’ять шістьох загиблих від російської агресії військових

У Міноборони вшанували пам’ять шістьох загиблих від російської агресії військових

Відео
Укрінформ
Щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців ЗСУ, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України, відбувся у Міністерстві оборони. Цього дня дзвін пролунав шість разів.

Про це повідомляє прес-служба оборонного відомства.

"Сьогодні, 2 березня, Дзвін Пам’яті пролунав шість разів. Цього дня у 2015 році перестали битися серця мужніх захисників України. Це — мічман Стороженко Олег В’ячеславович, старший сержант Стрелюк Олександр Олександрович, молодший сержант Щур Володимир Іванович. У 2016 році внаслідок російської збройної агресії загинув сержант Бондаренко Олег Григорович. У 2017 — молодший сержант Вознюк Олександр Олегович. У 2018 — молодший сержант Сапеску Вадим Георгійович", - йдеться у повідомленні.

У заході взяли участь керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України, представники Головної інспекції Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міноборони та Генштабу ЗС України, вихованці Київського військового ліцею ім. І.Богуна.

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її розташовано таким чином, щоб й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щодня кількість ударів дзвону, залежить від кількості загиблих у цей день.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-