Учасник АТО презентував нову книгу про

Учасник АТО презентував нову книгу про "Іловайський котел"

Фото
Укрінформ
У Дніпропетровській ОДА учасник АТО Роман Зіненко презентував свій новий двотомник «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії».

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Вкотре відкриваємо двері для відвідувачів, щоб провести не нараду, а просто поспілкуватись з людьми на актуальні теми. Цього разу проводимо творчу зустріч із Романом Зіненко. Він - учасник бойових дій, який презентує свою нову книгу про іловайські події», - сказала радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

«Хроніка» складається з двох частин. Перша книга охоплює події з 7 по 24 серпня 2014 року. Тоді бої точилися як у самому місті Іловайськ, так і навколо нього. Другий том присвячений періоду з 25 по 31 серпня. Від Дня незалежності – до відходу українських військових з Іловайська.

Читайте також: У Києві презентували фотовиставку "Журналісти на Євромайдані"

«У книзі я не викладав своїх суб’єктивних думок. Це – хроніка подій, яка ґрунтується на спогадах понад сотні бійців та офіцерів, безпосередніх учасників Іловайської трагедії. Це мій внесок для збереження пам’яті про наших побратимів», - розповів автор книги Зіненко.

«Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії» - вже друга книжка Зіненка. Перша - "Іловайський щоденник" вийшла у 2017 році.

Фото: Дніпропетровська ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-