ОБСЄ: Найбільше обстрілів на Луганщині та поблизу Донецької фільтрувальної

ОБСЄ: Найбільше обстрілів на Луганщині та поблизу Донецької фільтрувальної

Укрінформ
Кількість порушень режиму припинення вогню на Донеччині зменшилась, водночас їх переважна більшість фіксується в районах на південь та південний захід від Донецької фільтрувальної станції та на Луганщині.

Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ від 20 січня 2019 року (станом на 19.30), який оприлюднено на сайті ОБСЄ.

«У період із вечора 18 до вечора 19 жовтня в Донецькій області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, серед іншого, приблизно 60 вибухів супроти орієнтовно 100). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південь та південний захід від Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька) та на південно-південний захід від н. п. Авдіївка (підконтрольний урядові, 17 км на північ від Донецька)», - повідомляє місія.

У частині звіту, яка фіксує факти порушення режиму припинення вогню, також зазначається , що «із вечора 19 до вечора 20 січня СММ констатувала подальше зменшення кількості порушень (зафіксувавши, серед іншого, 25 вибухів), якщо порівнювати з попередньою добою. Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південний схід та південь від населеного пункту Чермалик (підконтрольний урядові, 31 км на північний схід від Маріуполя), на північний схід від населеного пункту Пищевик (підконтрольний урядові, 35 км на північний схід від Маріуполя), а також на схід і південний схід від Авдіївки».

Водночас на Луганщині із вечора 18 до вечора 19 січня місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, водночас зафіксувавши менше вибухів (2 супроти 3). Більшість порушень режиму припинення вогню було зафіксовано в районах на південний схід від населеного пункту Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) і на захід від ділянки розведення в районі населеного пункту Станиця Луганська (підконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Луганська).

«Із вечора 19 до вечора 20 січня СММ констатувала аналогічний рівень порушень режиму припинення вогню (зафіксувавши 1 вибух), якщо порівнювати з попередньою добою. Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний захід від населеного пункту Березівське (непідконтрольний урядові, 53 км на північний захід від Луганська)», - зазначається в звіті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-