Блискуче виконання: Порошенко після навчань з бойовою стрільбою на Чернігівщині

Блискуче виконання: Порошенко після навчань з бойовою стрільбою на Чернігівщині

Фото, відео
Укрінформ
Президент Петро Порошенко проінспектував бойове злагодження військовослужбовців на Чернігівщині та запевнив, що українська армія демонструє високу дисципліну, майстерність і бойовий вишкіл.

Про це він заявив, виступаючи перед військовими в Чернігівській області.

"Те, що ми побачили сьогодні під час цих навчань, - відмічається висока дисципліна, висока майстерність, високий бойовий вишкіл нової української армії", - зазначив Порошенко.

Президент нагадав, що відповідно до заходів воєнного стану ним було прийнято рішення скоротити період бойового злагодження, забезпечити своєчасну передислокацію військ на місця можливого удару з боку країни-агресора.

"Мова йде не лише про ділянки україно-російського кордону, а й захист портів, узбережжя Азовського і Чорного морів, забезпечення кроків із протиповітряного захисту", - підкреслив він.

Як повідомляє прес-служба глави держави, на загальновійськовому полігоні оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, у ході підготовки підрозділів до виконання завдань за призначенням, відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Під час проведення навчань, які триватимуть ще кілька днів, відпрацьовуються умови наближені до реальних бойових, зокрема питання знищення противника у різних видах бою із залученням підрозділів Повітряних Сил ЗСУ, армійської авіації та підрозділів оперативного забезпечення.

Читайте також: На Чернігівщині ЗСУ відпрацьовують наступ та відбиття атак

"Як Президент і Верховний Головнокомандувач я хочу вам висловити щиру подяку за блискуче виконання завдань під час бойового злагодження і навчань", - сказав Президент по завершенню навчань.

"Цю оцінку поділяють не тільки Міністерство і Начальник Генерального Штабу, але й наші партнери зі США, Канади та інших країни-членів НАТО", - додав Порошенко.

Президент відвідав військові навчання на Чернігівщині/ Фото Михайла Палінчака

В Україні четвертий рік поспіль діють навчально-тренувальні місії JMTG-U та UNIFIER за участі американських та канадських інструкторів відповідно. В ході спільної бойової підготовки українці діляться із союзниками реальним бойовим досвідом та підвищують рівень взаємосумісності з військами країн НАТО.

Інтенсивність навчань ілюструє той факт, що в ці дні в баварському Хохенфельсі на базі найбільшого в Європі навчального центру ЗС США розпочалася активна фаза навчань Combined Resolve 2018 за участю механізованої роти та одного з підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України.

Бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою на Чернігівщині/ Фото Павла Багмута

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-