Гройсман обіцяє перевірку витрат у сфері оборони

Гройсман обіцяє перевірку витрат у сфері оборони

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий призначити перевірки ефективності витрачання коштів у сфері оборони.

Про це він сказав на засіданні уряду у середу, звертаючись до міністра оборони України Степана Полторака, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Тут питання не тільки у фінансуванні, а й у ефективності використання бюджетних коштів в оборонній сфері. Це те, на що потрібно буде дати відповідь. Я думаю, якщо ви внесете пропозиції, то я доручу державній аудитслужбі перевірити усі ці видатки і подивитися, де є ефективність, а де є неефективність, де можливим є перерозподіл резерву", - сказав Гройсман.

Водночас він вважає, що сфера оборони повинна отримувати гідне фінансування і його розмір треба збільшувати.

Читайте також: Гройсман хоче більше повноважень: Я навів би порядок за 24 години

Міністр оборони України підтримав таку ідею.

"Я повністю погоджуюсь щодо необхідності проведення перевірки ефективності використання грошей. Точно буду одним із найзацікавленіших посадових осіб, яка сприятиме цьому. Єдине проханням до тих, хто буде перевіряти, щоб не було як минулого року, коли одна з поважних організацій, яка перевіряла, зробила гучні заяви, а ми після цього видалили всі зауваження, які ця організація зробила, але три місяці (через це - ред.) не могли купити жодної квартири", - сказав він.

Гройсман зі свого боку запропонував Полтораку особисто розробити план цієї перевірки."Які сфері перевірити, на якій предмет перевірити, і ми це зробимо", - запевнив Прем'єр-міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-