РФ бракує сил, аби висадити десант у Приазов’ї - капітан I рангу

РФ бракує сил, аби висадити десант у Приазов’ї - капітан I рангу

Укрінформ
У Росії немає достатніх сил, аби висадити десант у Приазов’ї. Перешкодою є як фізико-географічні особливості Азовського моря, так і сили, сконцентровані Україною на узбережжі.

Про це Укрінформу повідомив командир походу ВМС з Одеси до Азовського моря, капітан 1-го рангу Дмитро Коваленко.

"Я вам скажу як командир десантного корабля у минулому... Я сумніваюся, що росіяни зараз мають достатні сили в Азовському морі, аби провести десантну операцію", - відповів Коваленко на питання, наскільки серйозною є загрози висадки російського десанту у Приазов’ї.

Він пояснив, що така оцінка ситуації базується на тому, що фізико-географічні умови Азовського моря складні для десантних операцій, і висловив переконання, що сконцентровані Україною у регіоні сили достатні для стримування можливих агресивних дій Росії.

"Якщо будуть великими кораблями висаджувати - попадуть у зону досяжності артилерії. А десантний корабель під час висадки - це мішень... Наряд артилерії тут потужний. Калібри у нас серйозні... Я півроку відповідав саме за протидесантну оборону у цьому регіоні. Повірте, сили є, резерви є" - наголосив Коваленко.

Читайте також: Українські кораблі йшли через Керченську протоку в бойовій готовності - керівник операції

Наприкінці вересня рятувально-пошуковий корабель Військово-морських сил України “Донбас” і морський буксир "Корець" здійснили похід з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Операція, здійснена під командуванням Генерального штабу Збройних сил України на виконання рішення Президента України, була проведена для посилення присутності в Азовському морі і забезпечення свободи судноплавства в його акваторії. Кораблі стануть основою нової бази ВМС в Азовському морі, яка має бути створена до кінця 2018 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-