Місія “Unifier”: канадські військові провели ротацію в Україні

Місія “Unifier”: канадські військові провели ротацію в Україні

Фото
1572
Ukrinform
У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні відбулась урочиста церемонія передачі повноважень операції “Unifier”.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

“Урочиста церемонія передачі повноважень операції “Unifier” відбулась у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, заступник командувача Об’єднаного командування з операцій Канади генерал-майор Уільям Сеймор, почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька-Юсипович, начальник Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-майор Володимир Гордійчук та інші високоповажні гості”,- йдеться у повідомленні.

Читайте також: Канада виділила $25 мільйонів на посилення ролі жінок у світі

Підполковник Фрейзер Олд передав повноваження операцією “Unifier” підполковнику П’єру Леру. Разом із генерал-майором Уільямом Сеймуром вони закріпили цей факт своїми підписами у відповідних протоколах.Це вже шоста ротація канадського контингенту військової місії операції “Unifier”. Від початку роботи місії за допомогою фахівців Канади пройшли вишкіл понад 5 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України.

На Яворівському полігоні відбулась урочиста церемонія передачі повноважень операції «Unifier» / Фото: loda.gov.ua

Окрім того, за сприяння розвитку міжнародного військового співробітництва між Збройними Силами України і Збройними Силами Канади та з нагоди чергової ротації військовослужбовців Збройних Сил Канади в межах операції “Unifier” чотирьом військовослужбовцям Канади оголосили подяку голови облдержадміністрації.

Операція “Unifier” - це місія Канадських збройних сил (CAF) для підтримки сил безпеки в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-