Сьогодні опівдні запрацює КПВВ

Сьогодні опівдні запрацює КПВВ "Станиця Луганська"

Укрінформ
Сьогодні, 8 вересня, о 12.00 після проведення основних робіт з реконструкції, за рішенням Командувача об’єднаних сил відновлює функціонування контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська».

Про це повідомляє прес-центр ООС.

"Найближчий в цьому регіоні повністю облаштований та готовий до роботи КПВВ «Золоте» значно б розвантажив «Станицю Луганську», натомість російсько-окупаційні війська весь час демонструють своє нехтування гуманітарними потребами цивільного населення та третій рік поспіль блокують його відкриття", - наголошується у повідомленні.

В ході оновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей проведено роботи щодо реконструкції та розбудови КПВВ «Станиця Луганська». З метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування, в межах цього дорожнього коридору збільшено кількість автоматизованих робочих місць з перевірки документів та штат підрозділу, що забезпечує пропускні операції в цьому дорожньому коридорі.

Раніше КПВВ «Станиця Луганська» була спроектована на пропуск до 6 тисяч осіб щозмінно, а реальна середньодобова кількість осіб, що перетинає лінію зіткнення по цьому дорожньому коридору, складала 10-12 тисяч. Завдяки збільшенню кількості робочих місць до 40 планується забезпечити комфортний перетин лінії розмежування такої кількості громадян без зменшення безпекової складової.

З метою досягнення належного рівня безпеки, усунення будь-яких загроз військового та терористичного характеру, в тому числі недопущення корупційних проявів серед персоналу, що забезпечує контрольні процедури, КПВВ облаштовано системою відеоспостереження.

Читайте також: Доба в ООС: 32 обстріли, один український воїн загинув, ще двоє поранені

На даний час повністю замінено дорожнє покриття у контрольному пункті, облаштовано укриття, навіси-накопичувачі для осіб, які перетинають лінію розмежування, змонтовано нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю. Завершується підведення комунікацій та будівництво додаткових зручностей для громадян.

Командування Об’єднаних сил вживає усіх можливих заходів для відновлення функціонування КПВВ «Станиця Луганська», облаштованого у відповідності до сучасних вимог.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-