Кораблі, морпіхи та артилерія: Україна посилить захист Азовського моря

Кораблі, морпіхи та артилерія: Україна посилить захист Азовського моря

Укрінформ
Командувач Військово-морських сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко повідомив, що українські ВМС найближчим часом посилять захист Азовського моря.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"Найближчим часом планується збільшення корабельного угрупування, морської піхоти та артилерії на Азовському напрямку для надійного захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в акваторії Азовського моря", - сказав Воронченко під час спільного командно-штабного навчання "Шторм-2018".

Поінформовано, що 28 серпня розпочалося спільне командно-штабне навчання Командування Військово-морських сил ЗС України з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами "Шторм — 2018".

Як зазначається, до маневрів під керівництвом Генерального штабу ЗС України, окрім українських ВМС, залучено підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та Державної служби спеціального транспорту МО України.

Читайте також: Шторм-2018: Україна проводить військові навчання у Чорному морі

Захід відпрацьовується у два етапи - управління військами (силами) в ході ведення протиповітряної оборони і стабілізаційних дій та в ході оборони Чорноморського узбережжя.

Підрозділи здійснюють ведення стабілізаційних дій, відбиття повітряного нападу противника, перегрупування військ, підготовку районів до виконання завдань та здійснення протипідводно-диверсійної оборони та боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-