Україна готова запустити власне виробництво снарядів — Порошенко

Україна готова запустити власне виробництво снарядів — Порошенко

Фото, відео
Укрінформ
Запуск виробництва артилерійських боєприпасів великих калібрів покладе початок важливому для України їх серійному виробництву.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відкриття виробничої лінії з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми з російської агресії проти України і з подій 10-літньої давнини (у Грузії - ред.) зробили свої висновки. За моїм дорученням, Рада національної безпеки і оборони України розробила цільову програму, щоб запустити нове виробництво українських артилерійських боєприпасів", - сказав Порошенко.

Петро Порошенко відкрив лінію з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем" / Микола Лазаренко

Він акцентував, що запуск нової виробничої дільниці з виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки «Гіацинт» у ДАХК «Артем» дасть старт вкрай важливому для України серійному виробництву боєприпасів.

Читайте також: Україна продовжує боротьбу за деокупацію Криму — Порошенко

За словами президента, сьогодні багато країн світу постачають в Україну унікальне обладнання, на якому працюють підприємства оборонної промисловості України, а відомі українські виші готують для них найкращі кадри.

"Ми не лише відновили виготовлення боєприпасів для ЗСУ, але й зробили їх більш точними, більш ефективними, збільшивши потужність та ефективність української армії. Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", - підкреслив глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-