Україна готова запустити власне виробництво снарядів — Порошенко

Україна готова запустити власне виробництво снарядів — Порошенко

Фото, відео
1348
Укрінформ
Запуск виробництва артилерійських боєприпасів великих калібрів покладе початок важливому для України їх серійному виробництву.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відкриття виробничої лінії з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми з російської агресії проти України і з подій 10-літньої давнини (у Грузії - ред.) зробили свої висновки. За моїм дорученням, Рада національної безпеки і оборони України розробила цільову програму, щоб запустити нове виробництво українських артилерійських боєприпасів", - сказав Порошенко.

Петро Порошенко відкрив лінію з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем" / Микола Лазаренко

Він акцентував, що запуск нової виробничої дільниці з виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки «Гіацинт» у ДАХК «Артем» дасть старт вкрай важливому для України серійному виробництву боєприпасів.

Читайте також: Україна продовжує боротьбу за деокупацію Криму — Порошенко

За словами президента, сьогодні багато країн світу постачають в Україну унікальне обладнання, на якому працюють підприємства оборонної промисловості України, а відомі українські виші готують для них найкращі кадри.

"Ми не лише відновили виготовлення боєприпасів для ЗСУ, але й зробили їх більш точними, більш ефективними, збільшивши потужність та ефективність української армії. Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", - підкреслив глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-