Три арсенали ЗСУ реконструюють, ще на одному будують залізобетонні сховища

Три арсенали ЗСУ реконструюють, ще на одному будують залізобетонні сховища

3663
Укрінформ
На трьох арсеналах Озброєння Збройних Сил наразі  проводяться роботи з реконструкції технічних територій, ще  в одній частині розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу ЗС України у Facebook.

“В даний час проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах Озброєння Збройних Сил. Також в одній з військових частин вже розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів”, - йдеться у повідомленні. 

Зазначається,  що загалом в масштабах Збройних Силах України заплановано звести 136 таких сховищ.

“Для покращення існуючого стану охорони та оборони об’єктів зберігання боєзапасу з початку 2018 року ведуться роботи з влаштування на охоронних периметрах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження”, - повідомили також в Генштабі. 

Крім того, зазначається, що за результатами перевірки однієї з військових частин, за неналежну організацію заходів охорони та оборони, командира цієї військової частини подано до звільнення з лав Збройних Сил України.

Також проводиться робота із санітарної очистки технічних та прилеглих до них територій арсеналів, баз, складів.

Читайте також: Збройні сили посилюють охорону арсеналів - Генштаб

Для забезпечення вибухопожежобезпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації. Це зокрема вантажні автомобілі, трактори, підіймачі вантажів тощо. Один з комплектів вже надійшов та використовується на одному з арсеналів.

Продовжується робота щодо погодження відповідних документів реконструкції та капітального ремонту об’єктів військової інфраструктури. Так у 2018 році заплановано провести капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм а також будівництво трьох нових казарм.

“Зазначені заходи повинні підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та попередити виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних Сил України”, - зазначається у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-