Учасники ООС на Донбасі отримали право на соцгарантії бійців АТО

Учасники ООС на Донбасі отримали право на соцгарантії бійців АТО

Укрінформ
ВР поширила дію положень ряду законів, які стосуються проведення антитерористичної операції, на період здійснення операції Об’єднаних сил із забезпечення нацбезпеки у Донецькій та Луганській областях.

За ухвалення відповідного законопроекту № 8293 проголосували 236 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У законопроекті пропонується внести зміни до 19 законів України («Про гуманітарну допомогу», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про лікарські засоби», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» тощо), реалізація яких, як зазначено у пояснювальній записці до нього, «забезпечить комплексне врегулювання питань соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів». 

Читайте також: Сили ООС знищили ворожий броньовик і поранили п’ятьох бойовиків

У цих змінах пропонується, зокрема, поширити дію відповідних положень вказаних законів, які стосуються проведення антитерористичної операції, «на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Ухвалення даного законопроекту має сприяти забезпеченню належного рівня соціального захисту відповідних категорій громадян.

Як повідомлялося, відповідно до указу Президента України, на Донбасі 30 квітня завершилася широкомасштабна антитерористична операція та розпочалася операція Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій і Луганській областях.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-