Евакуація-200: з Донбасу за час окупації вивезли 1500 тіл українських бійців

Евакуація-200: з Донбасу за час окупації вивезли 1500 тіл українських бійців

Укрінформ
З початку конфлікту 2014 року пошукові групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України евакуювали з районів Донецької та Луганської областей близько 1500 загиблих захисників України.

Про це повідомив на брифінгу начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, полковник Олексій Ноздрачов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Пошукові групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України в рамках гуманітарного проекту Збройних Сил «Евакуація-200» із районів Донецької та Луганської областей евакуювали близько 1500 загиблих захисників України»,- сказав Ноздрачов.

За його словами, всі необхідні процесуальні дії згідно з Кримінальним кодексом України проводяться слідчими органами СБУ та Нацполіції, в тому числі ними виносяться постанови про відбір біологічних матеріалів від загиблих для проведення ДНК-експертиз. Відділ пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ всебічно сприяє слідчим органам зазначених структур у зборі необхідної для ідентифікації інформації та веде інформаційне супроводження родичів зниклих безвісти чи загиблих військовослужбовців.

За словами Ноздрачова, після збігів результатів ДНК-експертиз відбувається процедура вилучення та передачі тіл загиблих їхнім сім'ям для поховання, у разі необхідності до зазначених заходів залучають пошукові групи цивільно-військового співробітництва.

Читайте також: У пам'ять про загиблих бійців відкрили храм у Волновасі

Він підкреслив, що створення груп цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах було започатковано у травні 2014 року після початку російської агресії проти України. Загони представників цивільно-військового співробітництва заходять на звільнені території одразу після військових. Їх мета, зазначив Ноздрачов, створювати умови для повернення державної влади на окупованих територіях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-