Підконтрольні бойовикам ЗМІ поширюють «страшилки» перед візитом Порошенка – штаб АТО

Підконтрольні бойовикам ЗМІ поширюють «страшилки» перед візитом Порошенка – штаб АТО

Укрінформ
Підконтрольні бойовикам ЗМІ продукують "страшилки" про нібито підготовку ЗСУ провокацій на об'єктах критичної інфраструктури Донбасу під час візиту Президента України Петра Порошенка до району проведення АТО.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

«Цього разу так зване "міністерство держбезпеки ЛНР" звинуватило українське командування ОТУ "Луганськ" у підготовці диверсії на одному зі складів зберігання вибухонебезпечних речовин ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Зоря", що у Рубіжному. Відповідно до "страшилки", диверсія запланована на час візиту до району проведення АТО Президента України Петра Порошенка і може стати додатковим приводом для введення миротворчої місії на Донбас», - йдеться у повідомленні.

У прес-центрі штабу АТО зазначають, що справжні мотиви поширення таких повідомлень невідомі та водночас уточнюють, що російсько-окупаційні адміністрації у будь-який спосіб прагнуть створити в суспільстві додаткову напругу й сформувати негативне ставлення щодо питання введення миротворчої місії на Донбас.

«Також метою таких інформаційних вкидів є дискредитація сил Антитерористичної операції в очах міжнародної спільноти та формування негативного іміджу Збройних Сил України», - зазначається у повідомленні.

Читайте також: США: керовані Росією бойовики погрожують спостерігачам ОБСЄ

Разом із тим, розвідка штабу АТО не виключає ймовірності підготовки й проведення таких терактів саме бойовиками російсько-окупаційних військ. Зважаючи на це, штаб закликає керівництво підприємств вжити заходів стосовно посилення заходів безпеки та охорони.

Прес-центр штабу АТО наголошує, що українська сторона зацікавлена у стабільній роботі об'єктів критичної інфраструктури Донбасу. Сили антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей продовжують неухильно дотримуватись Мінських домовленостей по усій лінії розмежування сторін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-