Президент розказав, що змінить новий формат АТО

Президент розказав, що змінить новий формат АТО

Укрінформ
Президент Петро Порошенко повідомив, що статус Антитерористичної операції на Сході України на Операцію Об’єднаних Сил буде змінено 30 квітня цього року.

Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє його прес-служба.

«Формат має змінитися 30 квітня. Це кардинально змінює організацію управління військовою структурою», - зазначив Порошенко.

Він нагадав, що зараз Антитерористична операція знаходиться під керівництвом Служби безпеки України. За його словами, «взаємодія між СБУ і приданими підрозділами ЗСУ, Нацполіції, Нацгвардії є абсолютно іншою ніж те, що передбачено в Законі про реінтеграцію Донбасу». 

За його словами, керівництво переходить до Збройних Сил України.

"У ЗСУ з’являються додаткові повноваження щодо реагування на агресію, а частини та підрозділи Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, Національної поліції та інші силові органи переходять в підпорядкування Збройним Силам України", - повідомив Президент. 

Він подякував Верховній Раді за підтримку його пропозицій щодо стратегії звільнення Донбасу. «Це зробить дії українських військових набагато більш ефективними не лише у відсічі збройній агресії, а й в протидії диверсійним групам», - зазначив Президент.

Читайте також: Порошенко прокоментував призупинення Договору про дружбу з РФ

Глава держави наголосив, що кількість спроб терористичних атак проти України вже перевищила 400. При цьому терористи готуються в таборах, які розташовані в Ростовській, Білгородській, Курській та інших областях Російської Федерації. Частина з них набирається і вербується на українській окупованій території, частина з них російські громадяни.

«Українська держава має бути об’єднаною, сильною, разом з українським народом для того, щоб протидіяти цим загрозам», - підкреслив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-