Лукашенко направить миротворців на Донбас, якщо Порошенко і Путін домовляться

Лукашенко направить миротворців на Донбас, якщо Порошенко і Путін домовляться

Укрінформ
Білоруські миротворці готові стати між конфліктуючими сторонами в Україні в разі домовленості між президентами України і Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним.

Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив сьогодні журналістам після голосування на виборах в місцеві Ради депутатів, передає БЕЛТА.

Глава держави підкреслив, що якби Білорусі доручили зіграти якусь роль у врегулюванні конфлікту в Україні, вона б виконувала все необхідне, не займаючи чиюсь позицію. "Я навіть говорив обом президентам, Порошенку і Путіну: ви не розраховуйте на те, що я чийсь буду. Я буду чітко виконувати те, про що ви, два президенти, домовитесь: стати між - я стану, домовтеся вивести 10 тис. Збройних сил Білорусі - ми поставимо їх на кордоні, де ви скажете, - образно висловився Президент. - Але я не зможу зробити те, про що ви не домовитесь".

Читайте також: Швеція заявляє про готовність до миротворчої місії на Донбасі

Така, підкреслив Олександр Лукашенко, позиція Білорусі - чесна і щира. "В іншому випадку з нашого миротворчості толку не буде, якщо ми займемо чиюсь позицію", - заявив глава держави.

Президент сказав, що ще в перший рік конфлікту Білорусь направила свої пропозиції, як його можна врегулювати. Проте високопоставлені чиновники з Брюсселя в той час не прийняли їх. "І я зараз вважаю, що багато європейців зацікавлені в цьому конфлікті, як би вони з себе не строїли миротворців. Якби прийняли, був би варіант, - переконаний президент. - Сьогодні повернулися до половинчастого варіанту того, що я пропонував: давайте і білорусів включимо (це НАТО пропонує), тому що їм нібито довіряє Росія".

Фото: ЕРА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-